NAILS

Nails

9. října 2011 v 17:44 | Candi
ideas of nail design:

připravuju videa s nail designem, ale rozbila se mi teď kamera, takže se omlouvám za zdržení .. :)

Tiger nail design - 1.7

22. září 2011 v 18:59 | Candi
dlouho jsem nepřidala žádný nail design, tak to teď napravuji :)

back to school nail design - 1.6

31. srpna 2011 v 19:19 | Candi
taaaak zítra pěkně do školy.. otřepaná fráze, která se momentálně objevuje asi na hodně blozích a stránkách, nicméně v celém článku najdeš typ na nail design, jak si tento den alespoň něčím zpříjemnit a okouzlit své spolužáky :)
keep reading ←

Panda nail design 1.6

28. srpna 2011 v 19:59 | Candi
pokračování nail artu - tentokrát cute panda nail design..
keep reading

Jak na bezchybnou francii

25. srpna 2011 v 11:13 | Candi
tak KONEČNĚ :D se mi podařilo video nahrát na YouTube, tak ho přidávám i sem :)
je to moje úplně první video :D takže podle toho to taky vypadá, tak mě prosím omluvte - nejsem dokonalá! :)

M&M's nail design - 1.5

17. srpna 2011 v 19:59 | Candi
hi lovelies ♥
v první řadě bych chtěla poděkovat jedné mé oblíbené blogerce Pavle (odkaz na blog TU), rozhodně doporučuju navštívit :), za její milý vzkaz :) a pokusím se ještě během dneška nebo nejpozději zítřka napsat článek speciálně pro ni :)..
každopádně.. zpět k tématu článku a to je - M&M's nail design.. opět jednoduchý a rychlý návod, který vypadá dost efektivně a určitě uslyšíte mnoho pochval.. není to nic přehnaného takže si myslím, že se hodí na jakoukoliv příležitost :)
jestli chceš vědět víc, keep reading ←

hello kitty nail style - 1.4

8. srpna 2011 v 18:49 | Candi
hello my lovelies ♥, jak se všichni máte? :)
venku prší a já nemám nic moc na práci, tak sem se rozhodla přidat nějaký ten článek, konkrétně nový nail design.. a jelikož ten minulý byl poněkud výraznější, nemyslím si, že na každodenní nošení, nafotila sem french manicure inspirovanou hello kitty :) .. je to jednoduchý design, který zvládnou i začátečnice.. je docela známí, ale pro ty, které nevědí jak na to, dávám vám sem quick tutorial :)
keep reading

Nail design - 1.3

2. srpna 2011 v 11:00 | Candi
další easy and simply to do nail design.. :) je vhodný pro všechny příležitosti, ale vzhedem k tomu, že je takový výraznější a bláznivý, volila bych ho hlavně v létě..
jak už sem již zmínila je velice jednoduchý, takže ho zvládnou i úplné začátečnice..
na internetu je hodně designů, ale ne každý je jednoduchý a efektní zároveň, další výhodou tohoto designu je to, že je rychlý - takže už žádné hodinové čekání než vám uschnou nehty.. můj celkový čas byl kolem 8 minut na jedné ruce :) což si myslím, že je fajn :) ..
inspirací jsou kapky od barvy, pro víc informací klik cč ←

Summer nail design - 1.2

24. července 2011 v 15:59 | Candi
opět jsem se rozhodla aktualizovat rubriku NAILS
tentokrát je to letní zábavný styl, připomíná mi tak trochu styl Katy Perry
vytvořila jsem jej při příležitosti kamarádčiné summer párty :)
so hope you like it..

SOS nehty!

10. července 2011 v 20:13 | Candi
Ráda bys měla dokonale upravené nehty, ale nemáš na to čas nebo tě to prostě nebaví, protože to považuješ za ztrátu času?? nebo nevíš jak na to?
v následujícím článku se chci věnovat pár typům nebo rad jak mít upravené zdravé nehty, které vám budou kamarádky závidět :)

3D Nail design - 1.1

11. června 2011 v 12:31 | Candi
Dnešní nail style je trošku barevně divočejší, ale myslím si, že je právě proto vhodný na léto. Ruce i nohy ukazujeme, jelikož nenosíme rukavice a sněhule jako v zimě, tak proč nebýt výraznější.
Zvolila jsem výraznou růžovou - typickou holčičí barvu, doplněnou bílými květinami ve 3D (a nejedná se o samolepky!)..
Barvy si samozřejmě můžete zvolit jaké chcete, je to hlavně pro inspiraci :)
so ENJOY <

Nail design 1.0

7. června 2011 v 20:47 | Candi
Tento nail style je inspirovaný gepardím vzorem, ale přeci jenom decentnějším..Ne každá z nás si troufne mít výrazné nehty, a proto vznikl tento design. Je to klasika..francouzská manikúra ozdobená vzorečky..
Barvy se dají různě kombinovat..Já si ale vybrala oranžovou místo klasické bílé, myslím si, že na léto je vhodnější - hlavně pokud je naše pleť opálená..Nebije to do očí a vypadá to přirozeněji.. takže ENJOY**

Rýhy v laku? už NIKDY!

7. června 2011 v 20:44 | Candi
Která znás to nikdy nezažila. Někam spěcháš a lak ne a ne zaschnout! Čekáš kolikrát už půl hodiny a lak pořád není takový jaký bys chtěla? Ikdyž na obalu výrobce slibuje, že je za 60 sekund suchý?
Vyzkoušej kouzlo obyčejného DEODORANTU! - tedy toho bez alkoholu.. Pokud ho lehce nastříkáš na nehty hned po nalakování asi z 20 centimetrové vzdálenosti, lak uschne během několika vteřin. Není důležité ho tam nastříkat půlku! opravdu stačí jen trochu přestříknout...
POZOR! - je důležité aby byl BEZ alkoholu - ten s alkoholem barvu laku geniálně rozmaže
soo.. rýhám a otiskám v laku už opravdu odzvonilo! Teď už můžeš věnovat čas, který bys normálně strávila nad nekonečným usycháním věnovat něčemu zábavnějšímu!

ENJOY your pretty nails!


 
 

Reklama