na téma...

Sourozenci na život a na smrt

11. září 2011 v 21:19 | Candi
když jsem byla malá, vždycky sem si přála mít staršího bratra.. nejen, že by měl starší kamarády o:) :D ale, chtěla sem mít na blízku někoho, kdo vám zdělí nezávislý názor z druhé strany, jelikož ženy a muži opravdu myslí jinak.. chtěla sem staršího bratra, kterému bych mohla zdělovat problémy i radosti, který by byl vždycky na mé straně a poradil, když by bylo třeba..

Můj "krátký" příběh II. část

4. září 2011 v 20:59 | Candi
pokračování mého krátkého příběhu..
pokud vám první díl unikl, můžete si ho přečíst TADY

Můj "krátký" příběh I.část

31. srpna 2011 v 12:49 | Candi
přemýšlela jsem, jestli tento můj "soukromí" příběh sem vůbec dát.. vzhledem k tomu, že to je období, na které zrovna moc nerada vzpomínám, ale na druhou stranu bych se tímto způsobem chtěla omluvit člověku, kterému jsem možná díky mému chování a tehdejšímu stavu ublížila..
(jelikož to byl hodně dlouhý článek, rozhodla sem se to dát na 2 díly, protože by se to nikomu nechtělo číst...)

Floccinaucinihilipilification?

28. srpna 2011 v 21:00 | Candi
nejprve sem si myslela, že k tomuto tématu týdne nic asi nenapíšu.. četla sem si pár článků od různých blogerů a většinou to bylo to stejné.. buď odkaz na wiki, "cosi" zkopírovného z googlu a nebo jen článek o tom, jak jeho autor neví co to je, co to je zase za blbost, že je to nesmysl, nikdo to neumí přečíst a celý tento "text" doplněný vtipnýma smajlíkama ":D".. ale nakonec sem se rozhodla, že něco přidám..
takže pokud čekáš článek podobného typu, nebo dalekorozsáhlý zdůvodnění významu tohoto slova, nemusíš se unavovat a číst dále..jde jen o můj názor! takže komentáře typu, že je to blbej článek si odposť jelikož nikdo tě nenutil to číst! :P

Návrat do reality..jenom ve snu?

11. srpna 2011 v 20:59 | Candi
překvapilo mě, když sem si četla předchozí příspěvky blogerů na téma návrat do reality, že se většina z nich zmiňuje jen o probuzení ze sna? nemyslím teda tím články typu, kde je napsaná jedna věta, která kolikrát nedává ani smysl.. je vidět, že těmto "autorům" záměrně sem to dala do úvozovek, jelikož nevím jestli se tak vůbec dají nazvat, jde opravdu jen o reklamu na svůj blog..
podle mě se ale s návratem do reality potkáváme každodenně a to ne jenom při chumlání v posteli.. může to být například při hraní her.. znám hodně lidí, kteří se do toho ponoří natolik, že kolikrát je ten návrat do reality pro ně velmi obtížný! :) tímto zdravím Marku! :DD
neboo i když čteš nějakou zajímavou knížku či koukáš na svůj oblíbený film, kde tě děj pohltí naplno,že až seš u závěrečných titulků, popřípadě u poslední stránky, si teprve často uvědomíš, že si na nějakou tu chvíli z té reality byl pryč..
pro mě osobně ten nejdrastičtější návrat do reality přijde až 1. září, kdy budu nucena opět zasednout na svou ošklivou školní židličku ve své "vysněné" škole...

a co vy? už jste se začali pomalu psychicky připravovat na tento tak rychle blížící se den?

Reklama

26. července 2011 v 19:34 | Candi
Reklama.. když jsem si četla články ostatních blogerů na téma reklama, zaujalo mě jak většina z nich byla pouze na reklamy v televizích.. typu "nesnáším, když se dívám na super film a zrovna v tom nejnapínavějším tam dají reklamu.." - nečekaně, každá televize přeci potřebuje diváky a udržet je u obrazovek sledováním právě jejich kanálu co nejdéle.. je to jejich práce.. každý na ně většinou nadává, protože sledovat 100x denně reklamu xxx lutz..... nooo..., ale podle mě čím stupidnější reklama, tím větší uchvátí pozornost, jelikož o ní ostatní budou mluvit, zveřejňovat své "stížnosti" v internetových diskuzích nebo dokonce vytvářet skupiny na oblíbeném facebooku..

Začátek

24. července 2011 v 18:47 | Candi
začátek.. poměrně rozsáhlé téma na napsání článku, jelikož začít může v podstatě cokoliv.. dá se říct, že i konec může být začátek něčeho, ale i začátku může být najednou konec..

Duchové..proč nás jejich existence tolik zajímá?

11. července 2011 v 21:03 | Candi
Duchové..postavičky, které nám dokáží "pěkně" prohnat mráz po zádech..ale proč už se staletí lidé snaží zachytit jejich existenci, když pro většinu lidí je to "něco" strašidelného? Jde jen o to, aby dokázali, že existuje něco nadpřirozeného? nějaký ten "onen" svět? aby se lidé přestali bát smrti, když bude jejich podvědomí vědět co je dál čeká? - že se dostanou na další "level" a budou se mít třeba o moc lépe?.. - vždycky mě tohle tajemno svým způsobem lákalo, ať už strašidelné historky nebo filmy, ten "adrenalin", který někdy strach vyvolává..

Nestalo se vám třeba, že ste byli sami doma v pokoji a cítili ste, jakoby tam s vámi někdo byl? - myslíte si, že jde jen a jen o pouhou fantazii nebo je tu "něco" co vyzařuje energii, kterou vaše tělo dokáže zachytit?
Jak si vůbec takového DUCHA představujete?

pište do komentářů ↓

Druhá tvář? maska pro jakoukoliv příležitost..

8. července 2011 v 18:31 | Candi
Druhá tvář? .. Buďme upřímní - každý z nás ji má, ikdyž někdy mě až překvapuje jak si člověk dokáže být sám sebou tak jistý..
Právě někomu takovému bych chtěla tento článek "věnovat", někomu, kdo mi tou jeho druhou tváří neskutečně ublížil...
Určitě nejsem jediná, komu se něco takového stalo..
Znala jsem jednoho úžasnýho kamaráda, se kterým jsem se znala celkem dlouho, navzájem jsme si důvěřovali, sdělovali si svá tajemství a problémy.. A nebojím se říct, že v té době byl ten člověk pro mě tak důležitý a stal se mou součástní až takovým způsobem, že jsem si opravdu nedovedla život bez jeho přítomnosti představit.. Jednoho dne se ale z idilického přátelstvi stalo něco víc.. Ačkoliv jsem věděla jaký byl ve vztazích přede mnou, jak se ke své "předešlé" slečně choval, nechala jsem se zlákat do jeho "pastí" - jelikož mi ukázal takovou tvář, které se prostě nedalo říci NE..

Seriály?

1. července 2011 v 21:24 | Candi


První co mě napadne, když se řekne slovo "seriál" jsou jednoznačně věčně nestárnoucí Simsnovi.. jakby taky ne.. nekončící oblíbený seriál všech generací, plný "hvězd", specifického humoru a hlavně žluté barvy.. musím říci, že je to podle mě asi nejpovedenější animovaný seriál - což ostatně dokazuje i počet natočených řad..
Dále ty hrané.. jako opět první mě napadli Přátelé - občas se na ně ráda kouknu, je zde řada opravdu vtipných scének, ale vzhledem k tomu, že to dávají neustále na Primě dokola (dopoledne, odpoledne - když odvisílají poslední díl, druhý den ráno neváhají začít odznova..) mi tento seriál tak zevšedněl, že už mě nebaví tak jako kdysi a většinou to okamžitě přepínám..
Za nejpovedenější hraný seriál považuji Jmenuji se Earl, který dávají na prima cool..Randyho humor je fakt unikátní a není díl, kde bych se nezasmála, je to fakt chytlavý takže vřele doporučuju (online nalezneš TU)..
a v poslední řadě bych chtěla zmínit seriálovou "reality show" Pařba v Jersey Shore (dávají na MTV) což je podle mě na tomto kanále nejpovedenější..

A jaký je váš nejoblíbenější seriál? Nějaká doporučení?

 
 

Reklama