Druhá tvář? maska pro jakoukoliv příležitost..

8. července 2011 v 18:31 | Candi |  na téma...
Druhá tvář? .. Buďme upřímní - každý z nás ji má, ikdyž někdy mě až překvapuje jak si člověk dokáže být sám sebou tak jistý..
Právě někomu takovému bych chtěla tento článek "věnovat", někomu, kdo mi tou jeho druhou tváří neskutečně ublížil...
Určitě nejsem jediná, komu se něco takového stalo..
Znala jsem jednoho úžasnýho kamaráda, se kterým jsem se znala celkem dlouho, navzájem jsme si důvěřovali, sdělovali si svá tajemství a problémy.. A nebojím se říct, že v té době byl ten člověk pro mě tak důležitý a stal se mou součástní až takovým způsobem, že jsem si opravdu nedovedla život bez jeho přítomnosti představit.. Jednoho dne se ale z idilického přátelstvi stalo něco víc.. Ačkoliv jsem věděla jaký byl ve vztazích přede mnou, jak se ke své "předešlé" slečně choval, nechala jsem se zlákat do jeho "pastí" - jelikož mi ukázal takovou tvář, které se prostě nedalo říci NE..


Není jediné lásky, jediného přátelství, které by přošlo naším životem a navěky ho neovlivnilo.

Byl na mě tak hodný, pozorný, neustále mi dával najevo, že já sem pro něj ta pravá, a že už nikdy nechce jinou a blá blá.. - prostě mi neustále mazal med kolem pusy a já mu to neskutečně žrala.. ikdyž sem si kolikrát říkala, že je to až nenormální "mít takové štěstí"..
Jednoho krásného dne jsem se ale dozvěděla, že se neustále schází se svou "bývalou" (nevim přesně jestli se to dá tak nazvat, jelikož podle mě se nikdy ani doopravdy nerozešli) a rozhodně nezůstali jen u pouhé konverzace.. Asi dva dny po tom mi napsal sms, že je konec, protože si uvědomil, že sem celou dobu pro něj byla jen ta dobrá kamarádka, ke které se může přijít vyplakat na rameno kdykoliv jen bude on sám chtít a kdykoliv si pískne..
Asi měsíc od onoho incidentu jsme se neviděli, ani si nenapsali jedinou sms nic.. až pak si chlapec zřejmě uvědomil, že by se zase rád pobavil a ozval se.. ačkoliv chodil s ní, pořád se ke mě choval jakobych byla i já ta jeho.. a to byla poslední kapka..po tak krásném přátelství se mi ten člověk stal tak "odporný", že.. heh..
když si na to tak zpětně vzpomenu říkám si, že sem byla tak blbá a musela sem mít ku*evsky tlustý brejle, že sem to neprokoukla....
Má někdo z vás podobné zkušenosti s něš'tastnou láskou? 


Komentáře

1 Secret Secret | Web | 8. července 2011 v 19:15 | Reagovat

Krásny článok :-)

2 ---►Sabí◄-- ---►Sabí◄-- | Web | 8. července 2011 v 19:49 | Reagovat

Překrásný článek :) moc mě zaujal..a snad už ses s toho dostala :) on ti za to určitě nestál :-))

3 Kivi* Bubu Kivi* Bubu | Web | 8. července 2011 v 20:12 | Reagovat

Ja som našťastie takúto skúsenosť nemala.. teda aspoň zatiaľ.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.