CANDI's world

13. července 2011 v 22:12 | Candi |  CANDI
something about me:
sem bláznivá holka, která se dokáže naplno smát, baví se svými přáteli a zkouší nové věci (hlavně už několikrát zmíněné DIY),ale dokážu být taky hoodně líná, ironická a někdy i poměrně protivná - hlavně když se mi něco nedaří..
miluju: svou rodinu, ty opravdový přátele a mého milovaného ♥
nesnáším: faleš, lži, stupidní kecy a když někomu vržou boty :D

something about my page:
tento blog vznikl myslím 7.6.2011 jako moje "osobní" stránka, kde se chci s vámi dělit o moje zkušenosti s různými kosmetickými výrobky (ať už DIY = do it yourself, nebo konkrétní recenze..), různými tipy ohledně módy, dárků, apod.. prostě o všem co mě zajímají a nechci si to nechat jen pro sebe ^^
už dřív sem měla asi 2 nebo 3 blogy, ale nikdy sem u toho nezůstala delší dobu, ať už to bylo tím, že sem neměla moc času nebo tím, že sem ani přesně nevěděla o čem blog chci mít a návštěvnost nebyla taky bůhví jaká.. ale teď je to všechno jinak a rozhodla sem se s blogem opět začít..
nechci blog specializovat jen na módu, což si asi od první návštěvy těchto stránek můžeš říct, ale za základ bych považovala asi DIY (do it yourself = udělej si sám).. poslední dobou sem na těchto věcech "závislá".. vyzkoušela sem jednou, nějak mě to chytlo a začlo bavit a nyní je to pro mě skoro každodenní záležitost..
ale zpět k blogu.. moje hlavní přání je vytvořit stránky, které budou navštěvovat slečny za účelem dozvědět se něco nového, inspirovat se, a aby se sem třeba někdy i vrátili.. jednou z priorit je, aby blog měl hlavně smysl a bylo zde takové to "kamarádské" prostředí ^^..
máš na mě otázku, kritiku nebo žádosti na něco konkrétního ohledně DIY a nail designu určitě mi napiš (kontakty na mě najdeš v horní liště v sekci "contact" nebo mi napiš koment do některého z článků (nejlépe do těch nejnovějších, abych ho nepřehlídla)..
měla sem v plánu nějakou i giveaway soutěž, ale ještě uvidíme časem - taky podle návštěvnosti (fakt nechci dělat soutěž jen pro sebe ^^)
ale určitě sleduj blog, ať o něco nepřídeš ^^..
 


Komentáře

1 kbblog kbblog | Web | 14. července 2011 v 12:47 | Reagovat

http://kbblog.blog.cz/ Zůčastni se na mém blogu soutěže "téma pro vás" prosím x))

2 summergirl summergirl | Web | 14. července 2011 v 20:35 | Reagovat

hezký =) moc krásný seš šikovná =)

3 ♥NikushQaEmily♥ ♥NikushQaEmily♥ | 17. července 2011 v 12:00 | Reagovat

AHoj na mím blogu je denska ve 16:00 hod. párty budu ráda když přídeš...a neber to jako reklamu ber to jako pozvánku :)) Tady máš všechno k té párty kdy bude končit atd.. http://coolnotebook.blog.cz/1107/dneskaa-paarty-17-7-2011

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.